تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
کد خبر : 18545

امضای تفاهم‌نامه شرکت فروشگاه‌هایزنجیره‌ای رفاه و اپلیکیشن فون‌پی

امضای تفاهم‌نامه شرکت فروشگاه‌هایزنجیره‌ای رفاه و اپلیکیشن فون‌پی

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و شرکت فون‌پیقرارداد همکاری امضا کردند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکتفروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و فون‌پی (شرکتراهکارهای همراه سارینا)، ۲۶اسفند‌ماه سال جاری باحضور دکتر رسول محمدی عضو هیات‌مدیره ومدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، مهدیبرخورداری‌فیروزآبادی مدیرعامل فون‌پی، ابراهیمسوادی‌نژاد بنیانگذار فون‌پی و جمعی از مدیرانبلندپایه طرفین

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و شرکت فون‌پیقرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکتفروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و فونپی (شرکتراهکارهای همراه سارینا)، ۲۶اسفند‌ماه سال جاری باحضور دکتر رسول محمدی عضو هیات‌مدیره ومدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، مهدیبرخورداریفیروزآبادی مدیرعامل فون‌پی، ابراهیمسوادینژاد بنیانگذار فون‌پی و جمعی از مدیرانبلندپایه طرفین قرارداد در محل ستاد مرکزی این بنگاهاقتصادی خصوصی برگزار شد.

تقویت زیرساخت‌های فناوری و ورود به عرصه‌های جدیدنوآوری در حوزه فروشگاهی با توجه به تعهدات و مواردتوافق‌شده، ازجمله مفاد قرارداد همکاری رفاه و سرویسو اپلیکیشن آنلاین فونپی است.

رسول محمدی، عضو هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیرهای رفاه ابراز امیدواری کرد باشکل‌گیری این همکاری، زمینه‌های توسعه توانمندی‌هایرفاه برای برطرف کردن نیازهای پرداخت به شکلمطلوبی برطرف شود.

مهدی برخورداریفیروزآبادی، مدیرعامل اپلیکیشنفون‌پی با ابراز خرسندی از انعقاد این قرارداد خاطرنشان کرد: «در یک سال اخیر ما به صورت جدیبه دنبال آن بودیم تا خدمات خود را در حوزه‌های دیگرپرداخت نیز گسترش دهیم. پیرو این همکاری و طی یکبرنامه مشخص، در فاز اول فون‌پی ارائه خدمات خود درقالب کارت خرید را با همکاری شبکه بانکی دنبالخواهد کرد. کارت خرید رفاه امکان استفاده از خدماتمتنوع، تسهیلات و تخفیفات را در مراکز طرف قراردادفروشگاه‌های رفاه و همچنین شعب این بنگاه اقتصادی خصوصی در سراسر کشور فراهم میکند و در آیندهزمینه ارائه خدمت بازگشت وجه نقد برای کاربران میسرخواهد شد.

گفتنی است در سال‌های اخیر شرکت رفاه به‌عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی با ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی قرارداد همکاری امضا کرده است که از میان آنها میتوان به قوه قضاییه، صندوق بازنشستگی کشوری، بانک ملی ایران در قالب اجرای طرح یاری، سازمان بهزیستی، سازمان غذا و دارو، بانک‌های معتبر کشور، همراه اول و شرکت ارتباطات مبیننت، مجتمع تجارت جهانی فردوسی،شرکت ملی پست ایران، بانک پارسیان، شرکت تخفیفان(نتبرگ) و… اشاره کرد. امروزه این ظرفیت در فروشگاه‌های رفاه ایجاد شده که در مقیاس کشوری بتواند همکاری کاربردی و موثری را در جهت اعتلای اقتصادی و رفاهی مردم با شرکت‌ها، مجتمع‌ها و سازمان‌های کلیدی و مهم کشور داشته باشد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.