در ادامه حضورهای بین‌المللی؛

فیلم کوتاه «آخر هفته» در ادامه حضورهای بین المللی خود در جشنوارهبینالمللی فیلم کوتاه سائو‌پائولو حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی فیلم؛ آخر هفته عنوان اولین فیلم آریو متوقع استکه در دو نوبت در این رویداد هنری به عنوان نماینده سینمای ایران اکرانمی‌شود.

این جشنواره به عنوان قدیمی‌ترین و معتبرترین رویداد سینمایی در برزیل،چندین جایزه در بخش‌های مختلف به برگزیدگان اهدا می‌کند. جایزهاستعداد تازه و جایزه تماشاگران از جمله جوایز این جشنواره است

همچنین این جشنواره علاوه بر نمایش فیلم‌های کوتاه آمریکای لاتین،گزیده‌ای از بهترین فیلم‌های کوتاه را از سراسر جهان به نمایشمی‌گذارد.جایزه استعداد تازه و جایزه تماشاگران از جمله جوایز اینجشنواره است.

بازیگران فیلم کوتاه آخر هفته فردین قادری، مصطفی لطیفی خواه، سحرطاهرخانی، ملیحه اسفندیاری و بردیا شریعتی هستند.

آریو متوقع که دانش آموخته مقطع کارشناسی فیلمبرداری سینما ازدانشگاه سوره است، تا کنون فیلبرداری بیش از ۴۰ فیلم کوتاه را درکارنامه دارد و نویسندگی، تهیه کنندگی، فیلمبرداری، تدوین و طراحیصحنه و لباس را نیز در این فیلم به عهده داشته است.

در خلاصه داستان آخر هفته آمده است که دو خانواده برای گذراندنتعطیلات به پارک رفته اند ولی مشخص می شود که آنها برای کار دیگریآنجا هستند و

فیلم کوتاه آخر هفته با چندین حضور بین المللی از جمله گیریمستا(جشنواره فیلم کوتاه نروژ) در نروژ، ایسکیا و انیسیمو در ایتالیا و فیرنوفلیم با عنوان جشنواره هنری یوتا، جایزه نشان لیاقت از جشنوارهایندیفست آمریکا را کسب کرده و در جشنواره فیلوسفیکال مقدونیه مورداستقبال مخاطبین و داوران نیز قرار گرفت. 

دیگر عوامل فیلم کوتاه آخر هفته عبارتند از طراحی و ترکیب صدا: پدرامبابایی، صدابردار: شهاب رضایی، جلوه های ویژه: مصطفی اوصانلو،مدیر تولید: آریانا نیکونژاد، مشاور رسانه‌ای: باران بن یاسین، دستیارفیلمبردار : آرمین متوقع ، طراح پوستر: مریم برادران و مترجم: هدیعمیدی.

گفتنی‌است؛ سی و یکمین دوره  جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه سائو‌پائولوبه صورت آنلاین از ۲۰ آگوست سال‌جاری آغاز و تا ۱۰ روز بعد بهمیزبانی سائوپائولوئو برزیل در حال برگزاری است.