0 0
Read Time:1 Minute, 17 Second

انتشار 856 خبر و بازتاب خبری از بیمه دانا در رسانه‌های گروهی
رسانه‌های گروهی در دی ماه سال جاری حدود ۸۵۶ خبر و بازتاب خبری از شرکت بیمه دانا منتشر کردند.

 به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، بررسی محتواهای منتشر شده در خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و پایگاه‌های خبری، نشان دهنده آن است که در دی ماه سال جاری، تعداد ۸۵۶ خبر و محتوا مرتبط با حوزه فعالیت بیمه دانا در این رسانه‌ها منتشر شده است.

طبق بررسی‌های انجام شده از این تعداد مطلب، ۸۰۶ محتوا مربوط به خبر، یک گزارش، ۱۷ اطلاعیه و ۳۲ مورد دیگر نیز گفت و گو بوده است. محتواهای منتشرشده نیز طبق تحلیل‌های صورت گرفته در پایگاه‌های خبری، ۶۹۲ مورد، در  روزنامه‌ها ۱۱۸، سازمان ۳۴، مجله‌ها ۶ و خبرگزاری‌ها نیز ۶ مورد گزارش شده است.

جهت گیری محتواهای منتشر شده، همچنین حاکی از آن است که از ۸۵۶ خبر و بازتاب خبری به چاپ رسیده، همگی مثبت و یا خنثی بوده و در عین حال هیچ مطلبی با جهت گیری منفی منتشر نشده است.

بررسی عملکرد منابع خبری براساس تعداد اخبار منتشرشده در ارتباط با بیمه دانا، نشان دهنده آن است که در دی ماه جاری، بیمه دانا با ۳۴ خبر (۳٫۹۷ درصد) فعال ترین منبع خبری بوده و پس از آن پایگاه خبری کیوسک خبر، شمانیوز و پرسون به ترتیب در رتبه‌‍‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

روابط عمومی بیمه دانا ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌شائبه خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه در پوشش اخبار این شرکت، برای تمامی این عزیزان در ادامه رسالت خطیر اطلاع‌رسانی، آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %