کمک مومنانه ۲ میلیارد ریالی صندوق قرض الحسنه شاهد به ۴ نهاد خَیِر
صندوق قرض الحسنه شاهد در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مسئولیت های اجتماعی در ادامه کمک های مومنانه سال ۱۳۹۹ خود، از طریق ۴ نهاد خَیِر ۲ میلیارد ریال به هموطنان آسیب پذیر در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا اهداء کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق با اعلام این خبر، گفت: با تصمیم هیئت مدیره و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و استمرار مشارکت در پویش ملی کمک های مومنانه به هموطنان آسیب پذیر در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، مبلغ ۲ میلیارد ریال از طریق نهاد های فعال در این عرصه به اقشار آسیب پذیر اهداء شد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد افزود: این مرحله از کمک های مومنانه صندوق به نیابت از خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو، از طریق مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران، گروه جهادی، مهندسی شهید حاج احمد متوسلیان، قرارگاه جهادی، فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی و جمعیت طلوع بی نام و نشان ها به دست هموطنان آسیب پذیر در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور با محوریت مناطق محروم رسید.

صندوق قرض الحسنه شاهد از ابتدای سال ۱۳۹۹ در کنار عمل به وظایف ذاتی و قانونی خود، اقدامات فرهنگی و اجتماعی را نیز در قالب مسئولیت های اجتماعی در دستور کار قرار داده است.