🔸چهلمین سالگرد آغاز حماسه دفاع مقدس با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون برگزار شد

🔸حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم چهلمین سالگرد آغاز حماسه دفاع مقدس در ساختمان میرداماد این بانک اظهار داشت: حماسه دفاع مقدس بر پایه رهبری هوشمندانه و با تدابیر، رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان حاصل گردید.

🔸وی افزود: باگذشت چهل سال از حماسه دفاع مقدس، ابعاد جدیدی از این حماسه باشکوه و ماندگار نمایان می‌شود و یاد رشادت‌های تلاشگران این عرصه گرامی داشته می‌شود.

🔸مهدیان خاطرنشان کرد: دفاع مقدس علاوه بر دفاع از خاک و موجودیت کشور، دفاع از اندیشه ناب اسلامی نیز بود و در سال کنونی با هم‌افزایی ارکان فرهنگی موجود در بانک توسعه تعاون، به نحو ویژه‌ای یادبود این واقعه بزرگ در حال انجام می‌باشد.

🔸مهدیان با اشاره به حضور رزمندگان عزیز دفاع مقدس در میان کادر پرسنلی بانک گفت: از افتخارات بانک توسعه تعاون، حضور رزمندگان سرفرازی است که در سنین پایین به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند و هم‌اکنون نیز به‌عنوان کارمند بانک توسعه تعاون در خدمت‌رسانی به عموم مردم مشغول هستند.

🔸مدیرعامل بانک توسعه تعاون بابیان تدابیر و عملکرد واحدهای فرهنگی بانک همچنین افزود: پایگاه بسیج بانک عملکرد شایسته‌ای نشان داده و بر پایه برنامه‌های منظم، اثربخشی و کارآمدی ویژه‌ای بروز داده است.

🔸گفتنی است در این جلسه از تعدادی از همکاران ستادی رزمنده و ایثارگر بانک در حضور حجت اله مهدیان مدیرعامل، سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره، عباس نجفی و امیر هوشنگ عصارزاده اعضای هیات مدیره بانک تجلیل به عمل آمد.

🔸همچنین مطابق برنامه سازمان‌دهی شده، تجلیل از همکاران ستادی رزمنده و ایثارگر بانک در کلیه استان‌ها برگزار شد و این برنامه‌ها به‌صورت ویدئوکنفرانس در مرکز مراسم و کلیه استان‌ها قابل‌مشاهده بود.

🔸در ادامه جلسه نیز طی ارتباط ویدئوکنفرانسی از خانواده معزز همکاران درگذشته بانک، مرحوم عبدالجلیل مختومی استان گلستان و مرحوم توحید جهانبخش از استان آذربایجان غربی تجلیل به عمل آمد.

#بانک_توسعه_تعاون #مهدیان #مدیرعامل #رزمندگان #دفاع_مقدس #حجت_اله_مهدیان #جبهه_های_حق_علیه_باطل #ایثارگر #ویدئوکنفرانس #بانک #توسعه #همکاران

آدرس کوتاه شده: https://ttbank.ir/s/mfaopm