حوزه مقاومت بسیج منطقه 5 به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی را در سرسرای ساختمان اصلی شهرداری منطقه 5 برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه5، گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، یکی از مهم ترین و با ارزش ترین فعالیت‌ها است.
علی رضا رئیسی افزود: بر همه ما واجب است که با تاسی از افکار، از خود گذشتگی و برنامه ریزی آنان، ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
او اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف انتقال اطلاعات و رویدادهای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی از دلاوری‌ها و ایثارگری‌های شهدای دفاع مقدس برگزار شد.
او تاکید کرد: در برپایی نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اداره امور ایثارگران، معاونت اجتماعی و فرهنگی، اداره روابط عمومی و اداره امور بانوان منطقه 5 همکاری داشتند.
همزمان با برپایی این نمایشگاه از کتاب همراز با شقایق با موضوع سرگذشت پژوهی شهدای محلات 29 گانه منطقه 5 رونمایی شد.
در این نمایشگاه عکس های شهدای گرانقدر دفاع مقدس، ایثارگری های بانوان در ایام دفاع مقدس، غرفه‎های تجهیزات و ادوات جنگی، تصاویری از سردار شهید قاسم سلیمانی و …..به نمایش گذاشته شده است.
در مراسم افتتاح این نمایشگاه، رضا جلالی،مدیر کل امور ایثارگران، سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه قدس، معصومی مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران مناطق 5 و 22 ، فریدون حیدری، شهردار منطقه 5 و برخی از مدیران و معاونان شهرداری منطقه 5 ، حضور داشتند.
بر اساس این گزارش در حاشیه افتتاح نمایشگاه ارزش‌ها و آثار دفاع مقدس از ایثارگران شاغل شهرداری منطقه 5 نیز تجلیل شد.